FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7775478
nr 777 5478
CHAIRS
6 parts, Swedish Empire style,
6 st, Empirestil
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1500
Monday September 17 2012
at 19:12:48
500 kr
400 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr